TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

18 октомври - 27 октомври

„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по-важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програматa. 

 
 



Сряда - 18 октомври

06.30 – “Левиатан” – драма

09.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “17 мига от пролетта” – тв сериал, 8 епизод

14.00 - “Шахматист” – тв сериал, 8 епизод

15.00 – “Два дни” – комедия

16.30 – Документален филм

17.00 – “ИЗВОРЧЕ” – детски фолклор

17.30 – “Майсторите и децата на Априлци” 1 и 2 част – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Изкуството е вечно” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Два дни” - комедия

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Анна от 6 до 18” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Два дни” - комедия

01.30 - “Малката Вера” – драма

03.30 – “Хмел” 1 и 2 част – драма

07.25 - Документален филм


Четвъртък - 19 октомври

07.30 – “Любов в СССР” – драма

09.00 – “Анна от 6 до 18” - драма

10.30 – “Два дни” – комедия

12.00 - “ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “17 мига от пролетта” – тв сериал, 9 епизод

14.00 - “Шахматист” – тв сериал, 9 епизод

15.00 – “Висоцки. Благодаря, че съм жив” – драма

16.30 – Документален филм

17.00 - "ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ" - фолклор

17.30 – “Светлин Стоев – художника воевода” – документален филм

18.00 – “Златната църква на цар Симеон” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Обичам те, Чирпане” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 част - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Особености на националната политика” - комедия

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Попа имал куче” - драма

01.30 – “Край” – драма

03.30 – “През времето” - драма

05.30 – “Танго на дворцовия площад” - драма

06.50 – Документален филм



Петък - 20 октомври

07.00 – “Частна пионерска” – драма

08.40 – “Попа имал куче” - драма

10.00 – “Висоцки. Благодаря, че съм жив” – драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “17 мига от пролетта” – тв сериал, 10 епизод

14.00 - “Шахматист” – тв сериал, 10 епизод

15.00 – “През времето” - драма

16.30 – Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – “Братята влюбени в България” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Професор Тома Върбанов” - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Белият Бим, черното ухо” 2 част - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Франкофония” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Рябинов валс” - драма

01.30 – “Левиатан” - драма

04.00 – “Битката за Севастопол” - драма

06.00 - Документален филм
 
 
 
 
Събота - 21 октомври

07.00 – “Висоцки. Благодаря, че съм жив” - драма

09.00 – “Левиатан” – драма

11.10 – “Частна пионерска” – детски филм

12.50 – Документален филм

13.00 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" - публицистика

13.30 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

14.00 – “Два дни” – комедия

15.30 - “БАЛКАНФОЛК” – фолклор

16.15 – “Франкофония” - драма

17.45 – “През времето” - драма

19.30 – “Особености на националната политика” - комедия

21.00 – “Битката за Севастопол” – драма

23.00 – “Край” – драма

01.00 – “Левиатан” - драма

03.00 – “Хмел” 1 и 2 част – драма

07.00 – Документален филм


Неделя - 22 октомври

07.30 – “Рябинов валс” – драма

09.00 - "ИЗВОРЧЕ" – фолклор за деца

09.30 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" – публицистика

10.00 – “Битката за Севастопол” – драма

12.00 – “Светлин Соев – художника воевода” - документален филм

12.30 – “ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ” – фолклор

13.00 – “През времето” – драма

15.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

16.00 – “Битката за Севастопол” – драма

18.00 - “Анна от 6 до 18” - драма

19.30 – “Частна пионерска” – детски филм

21.10 – “Рябинов валс” – драма

23.00 - “През времето” – драма

00.30 – “Край” – драма

02.30 – “Любов в СССР” – драма

04.00 – “Левиатан” - драма

06.15 - Документален филм



Понеделник - 23 октомври

07.00 – “Малката Вера” - драма

09.00 – “Левиатан” – драма

11.15 – “Великият тенор от Тракия” – документален филм

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “17 мига от пролетта” – тв сериал, 11 епизод

14.00 - “Шахматист” – тв сериал, 11 епизод

15.00 – “Любов в СССР” – драма

16.30 – Документален филм

17.00 - "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

17.40 – “Художника, Каракачанското куче и достойнството” – документален филм

18.10 – “Среща с Атон” - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “Обичам те, Чирпане” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “Любов в СССР” - драма

21.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Анна от 6 до 18” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “Франкофония” - драма

01.30 – “Попа имал куче” – драма

03.00 – “Танго на дворцовия площад” – драма

04.30 - “Анна от 6 до 18” – драма

06.00 - Документален филм



Вторник - 24 октомври

07.00 – “Любов в СССР” – драма

08.30 – “Рябинов валс” – драма

10.10 – “Край” – драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “17 мига от пролетта” – тв сериал, 12 епизод

14.00 - “Шахматист” – тв сериал, 12 епизод

16.30 – Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" - стари градски песни

17.30 – “Майстор на акварела” – документален филм

18.00 – “Стоян Зографът” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Ванга е винаги при нас” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Два дни” - комедия

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “През времето” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Край” - драма

02.00 - “През времето” – драма

04.00 – “Левиатан” – драма

06.15 – Документален филм



Сряда - 25 октомври

07.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

10.00 – “Битката за Севастопол” – драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част - драма

16.00 – “Славеите на българското радио” - документален филм

17.00 – “ИЗВОРЧЕ” – детски фолклор

17.30 – “Златоустият” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Професор Тома Върбанов” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Особености на националната политика” - комедия

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Два дни” - комедия

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Висоцки. Благодаря, че съм жив” - драма

02.00 - “Битката за Севастопол” – драма

04.00 – “Левиатан” – драма

06.15 - Документален филм



Четвъртък - 26 октомври

07.00 – “Анна от 6 до 18” – драма

09.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /пряко/

11.00 – Документален филм

12.00 - “ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Висоцки. Благодаря, че съм жив” - драма

15.00 – “Особености на националната политика” – комедия

16.30 – Документален филм

17.00 - "ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ" - фолклор

17.30 – “Когато цветовете се обичат” – документален филм

18.00 – “Калин Балев по пътя” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Среща със светлината” – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Франкофония” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

03.00 – “Хмел” 1 и 2 част - драма

06.50 – Документален филм




Петък - 27 октомври

07.00 – “Малката Вера” – драма

09.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /пряко/

11.30 – Документален филм

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"
 
13.00 - "Самоков - бялата порта на Рила" - документален филм

14.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СЛИВО ПОЛЕ /пряко/

15.30 – “Особености на националната политика” - комедия

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – “Славеите на българското радио” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - “Иван, талантът и децата” - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ
 /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – СЕСИЯ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СЛИВО ПОЛЕ /повторение/

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Частна пионерска” - драма

01.40 – “Малката Вера” - драма

03.40 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

06.40 - Документален филм