TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

23 април - 4 май

„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по-важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програматa.






Понеделник - 23 април

06.30 – “Концертът” - драма

08.30 – “Гара за двама” – драма

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 55 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част - драма

16.00 – Документален филм

17.00 – "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

17.40 – “Стоян Зографът” – документален филм

18.00 – “Слънчева палитра” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 7 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 55 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Слънчев удар” 1 част – драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 10 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 41 епизод

01.40 - “Конвой” – драма

03.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част - драма

05.55 – Документален филм



Вторник - 24 април

06.00 – “Завръщане” – драма

07.45 - IX Европейски шампионат по фолклор “Еврофолк” 2017 – документален филм

08.45 – “Битката за Севастопол” - драма

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 56 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Два дни” – комедия

15.00 – “Афоня” – драма

16.30 - Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" - стари градски песни

17.30 – “Златната църква на цар Симеон” – документален филм

18.00 - “Обичам те, Чирпане” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 1 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 56 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Слънчев удар” 2 част – драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 11 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 42 епизод

02.00 – “Битката за Севастопол” – драма

04.00 – “Елена” – драма

05.45 - Документален филм




Сряда - 25 април

06.00 – “Концертът” – драма

08.00 - “Гара за двама” – драма

10.30 – “Иван, талантът и децата” – документален филм

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 57 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Елена” – драма

15.00 – “Завръщане” - драма

16.40 – Документален филм

17.00 – “ИЗВОРЧЕ” – детски фолклор

17.30 – “Калин Балев – По пътя” – документален филм

18.00 - “Иван, талантът и децата” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – XXI Старопланински събор “Балканфолк” 2017 - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 57 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Частна пионерска” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 12 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 43 епизод

02.00 - “Завръщане” – драма

03.45 – “Операция ЧНГ” - драма

05.45 – Документален филм





Четвъртък - 26 април

06.30 – “Гара за двама” – драма

09.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /пряко/

11.00 – Документален филм

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Братята влюбени в България” – документален филм

14.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СЛИВО ПОЛЕ /пряко/

16.30 – Документален филм

17.00 - "ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ" - фолклор

17.30 – VIII Български национален шампионат по фолклор “Евро фолк” 2017 – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 9 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СЛИВО ПОЛЕ /повторение/

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 13 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 44 епизод

02.00 – “Гара за двама” – драма

04.30 – “Завръщане” – драма
 
06.30 – Документален филм






Петък - 27 април

07.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част - драма

09.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /пряко/

11.00 – Документален филм

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.30 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /пряко/

15.00 – “Елена” – драма

16.30 - Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – “Братята влюбени в България” – документален филм

18.45 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ” – документална поредица, 9 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /повторение/

23.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 1 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 45 епизод

02.00 – “Сибирският бръснар” – драма

05.00 – “Конвой” – драма

06.20 – Документален филм
 
 
 
 
Събота - 28 април

06.15 – “Завръщане” – драма

08.00 – “Сибирският бръснар” - драма

12.00 – “Златоустият” – документален филм

13.00 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" - публицистика

13.30 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

14.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /от 26.04/

15.20 - "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

16.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ СЛИВО ПОЛЕ /от 26.04/

17.30 – “Гара за двама” – драма

20.00 - “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 11 епизод

21.00 – “Битката за Севастопол” - драма

23.00 – “Операция ЧНГ” - комедия

01.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част - драма

04.00 – “Битката за Севастопол” - драма

06.00 – Документален филм





Неделя - 29 април

07.00 – “Елена” – драма

09.00 - "ИЗВОРЧЕ" – фолклор за деца

09.30 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" – публицистика

10.00 – XIII Международен фолклорен фестивал “Еврофолк – Черно море” 2017 - документален филм

11.00 – “Особености на националния риболов” - комедия

12.30 – “ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ” – фолклор

13.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /от 27.04/

16.00 – "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

17.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /от 27.04/

18.30 – “Два дни” - комедия

20.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 3 епизод

21.00 - “Концертът” – драма

23.00 – “Афоня” - драма

00.30 – “Частна пионерска” - драма

02.00 - “Конвой” – драма

03.30 – “Концертът” – драма

05.30 – Документален филм

 


Понеделник - 30 април

06.30 – “Битката за Севастопол” - драма

08.30 – “Концертът” – драма

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 58 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.30 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /пряко/

16.00 – Документален филм

17.00 – "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

17.40 – “Професор Тома Върбанов” – документален филм

18.00 – “Майстор на акварела” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 8 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 58 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “ПРОЕКТ "ЗЕМЯ” – документална поредица, 1 епизод

22.45 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 1 епизод

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 2 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 46 епизод

02.00 - “Гара за двама” – драма

04.00 – “Операция ЧНГ” - драма

05.55 – Документален филм





Вторник - 1 май

06.00 – “Елена” – драма

07.45 - VII Световен шампионат по фолклор “World folk” 2017 – документален филм

08.45 – “Частна пионерска” – детски филм

10.30 - “Иван, талантът и децата” – документален филм

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 59 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Особености на националния риболов” – комедия

15.00 – “Два дни” – комедия

16.30 - Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" - стари градски песни

17.30 – “Талант и човеколюбие” – документален филм

18.00 - “Живата вечност на Гранитският дъб” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 2 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /продължение/

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 3 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 47 епизод

02.00 – “Завръщане” – драма

04.00 – “Афоня” – драма

05.30 - Документален филм


 
 

Сряда - 2 май

06.00 – “Конвой” – драма

07.30 - “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

10.30 – “Отражението знае повече” – документален филм

11.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 59 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

16.00 – “Среща с Атон” - документален филм

16.30 – “Ванга е винаги при нас” - документален филм

17.00 – “ИЗВОРЧЕ” – детски фолклор

17.30 – “Сергей Петров – руския Сезан” – документален филм

18.00 - “Българското име на дълголетието” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – IX Европейски шампионат по фолклор “Еврофолк” 2017 – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 59 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 –  “ПРОЕКТ "ЗЕМЯ” – документална поредица, 2 епизод

22.45 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 2 епизод

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 4 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 48 епизод

02.00 - “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

05.00 – “Афоня” драма

06.30 - Документален филм



 

Четвъртък - 3 май

07.00 – “Два дни” – комедия

08.30 – “Гара за двама” - драма

11.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 60 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Афоня” - драма

15.00 – “Особености на националната политика” - комедия

16.30 – Документален филм

17.00 - "ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ" - фолклор

17.30 – XXI Старопланински събор “Балканфолк” 2017 - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 10 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 60 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Особености на националната политика” - комедия

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 5 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 49 епизод

02.00 – “Конвой” – драма

04.30 – “Завръщане” – драма

06.30 – Документален филм


 


Петък - 4 май

07.00 – “Операция ЧНГ” - комедия

09.00 – “Битката за Севастопол” - драма

11.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 61 епизод

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част - драма

16.00 – “Майсторите и децата на Априлци” 1 и 2 част - документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – “Златоустият” – документален филм

18.45 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ” – документална поредица, 10 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 61 епизод

21.00 – Документален филм

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 –  “ПРОЕКТ "ЗЕМЯ” – документална поредица, 3 епизод

22.45 – “СВЕТЪТ НА БЪДЕЩЕТО” – документална поредица, 3 епизод

23.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “ПРОРОЦИТЕ НА НАУЧНАТА ФАНТАСТИКА” – документална поредица, 6 епизод

01.00 - “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 50 епизод

02.00 – “Гара за двама” – драма

04.30 – “Битката за Севастопол” – драма

06.20 – Документален филм