За 11-та поредна година в Русенския университет се проведе "СТРОНГ МЕН"

By 23 Април 2019 Прочетена 1624 пъти 0
Александър Танасов от Молдова стана за втори пореден път "СТРОНГ МЕН" на Русенския университет Александър Танасов от Молдова стана за втори пореден път "СТРОНГ МЕН" на Русенския университет снимка: КИС 13

В двора на Русенския университет за 11-ти път се проведе Турнирът по силов многобой "СТРОНГ МЕН".

Организатори на проявата са Студентски съвет, със спортно-техническата помощ на "Университетския спортен център".

До финала бяха допуснати 8 състезатели, които трябваше да покажат силата си в четири кръга. Миналогодишният победител Александър Танасов от Молдова, отново показа във всички кръгове че е в много добра форма.

Така накрая за втора поредна година победител в състезанието стана Александър Танасов от специалност "Кинезитерапия". На второ място се класира Александър Георгиев, а на трето - Живомир Николов.

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.