By 01 Май 2023 Прочетена 790 пъти 0

Спортен клуб "Шуменска крепост" спечели отборната купа "Свети Георги" на турнира по кикбокс, който се проведе в Бяла.

Домакините от спортен клуб "Минотавър" се представиха отлично, като останаха на второто място. Техният състезател Кенан Кемал обаче спечели купата за най-атрактивен състезател.

Турнирът по кикбокс за купа "Свети Георги" се проведе за трета поредна година в Арена Бяла. В него участваха над 110 състезатели от 20 клуба от цялата страна във всички възрастови групи – от 7-8 годишни деца до мъже и жени.

КИС 13 е във Viber!

Отборно на първо място се класираха състезателите от Шумен, като домакините от спортен клуб "Минотавър" от Бяла останаха втори. Техният кикбоксьор Кенан Кемал обаче спечели купата за най-атрактивен състезател след нокаут още в първия рунд.

Очаква се догодина боевете да се провеждат на два ринга и по този начин да се привлекат още повече състезатели за участие в турнира.