"КИС 13" запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по-важни пресконференции и събития, които касаят аудиторията на телевизията. 

 

ПЕТЪК 16 ноември

06:15  “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма   

09:15  “Частна пионерска” – детски филм

11:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 5 и 6 епизод

12:00  “Фолклорна трапеза"

13:00  "Особености на националната политика" - комедия

15:00  "Особености на националния риболов" - комедия

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 55 епизод

18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 30 епизод

19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20:00  “Светът на бъдещето” – документална поредица, 12 епизод

21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 74 епизод

23:00  "Талант и човеколюбие" - документален филм 

23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00:00  “Сибирският бръснар” - драма

03:00  “Конвой” - драма

04:30  “Два дни” - комедия

06:00  Документален филм

 

СЪБОТА 17 ноември

06:30  "Слънчев удар" 1 и 2 част - драма

09:30  “Концертът” – детски филм

11:30  “Афоня” – драма

13:00  "АРЕНА - място за срещи" - публицистика

13:30  "Песни  за  душата" – стари градски песни   

14:00  "Сибирският бръснар" - драма

17:00  "Балканфолк" – фолклор

17:40  “Битката за Севастопол” – детски филм

19:40  "Майстор на акварела" - документален филм 

20:00  Отчетно събрание на кмета на Община Бяла Димитър Славов /от 12.11/

21:00  “Проект "Земя” – документална поредица, 3 епизод

22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 75 епизод

23:00  "Белият бим, черното ухо" 1 и 2 част- драма

02:00  "Слънчев удар" 1 и 2 част- драма

05:00  “Афоня” – комедия

06:30  Документален филм

 

НЕДЕЛЯ 18 ноември

06:45  “Гара за двама” – драма

09:00  "Изворче" – фолклор за деца  

09:30  "АРЕНА - място за срещи" – публицистика

10:00  “Особености на националния риболов” - комедия

11:30  “Братята влюбени в България” - документален филм 

12:15   Документален филм

12:30  “Да сме живи, да сме здрави” – фолклор

13:00  Отчетно събрание на кмета на Община Бяла Димитър Славов /от 12.11/

14:00  "Фолклорна трапеза"

15:00  “Частна пионерска” – детски филм

16:40  “Златоустият” - документален филм

17:30  “Иван, талантът и децата” - документален филм

18:00  “Операция ЧНГ” - комедия

20:00  Планетата Земя” – документална поредица, 29 и 30 епизод

21:00  “Светът на бъдещето” – документална поредица, 3 епизод

22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 76 епизод

23:00  “Конвой” – драма

00:30  “Завръщане” – драма

02:15  “Гара за двама” – драма

04:30  “Елена” – драма

06:45  Документален филм

 

ПОНЕДЕЛНИК 19 ноември

 07:00  “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

 10:00  XIV Черноморски събор “Еврофолк” 2017 – документален филм        

 11:00   Планетата Земя” – документална поредица, 17 и 18 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  “Афоня” – драма

 14:30  “Концертът” – драма

 16:30  Документален филм

 17:00  "Балканфолк" – фолклор

 17:40  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 56 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Около света" - документална поредица, 11 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 20:00  “Светът на бъдещето” - документална поредица, 13 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 22:00 “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 77 епизод

 23:00  "Посланик на културата " - документален филм

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 00:00  “Концертът” – драма

 02:00  “Завръщане” - драма

 03:45  “Гара за двама” - драма

 06:00  Документален филм

  

 ВТОРНИК 20 ноември

 06:45  "Конвой" - драма

 08:00  "Особености на националния риболов" - комедия

 09:30  "Афоня" - драма

 11:00  "Планета земя" – документална поредица, 19 и 20 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Битката за Севастопол" - драма

 15:00  "Особености на националната политика" - комедия

 16:30   Документален филм

 17:00  "Песни за душата" - стари градски песни

 17:30  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 57 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00 “Пророците на научната фантастика” – документална поредица, 6 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Проект "Земя” – документална поредица, 1 епизод    

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 78 епизод

 23:00  "Художникът, Каракачанското куче и достойнството" - документален филм 

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Гара за двама” - драма

 02:15  “Битката за Севастопол” – драма

 04:15  “Елена” – драма

 06:00  Документален филм

 

 СРЯДА 21 ноември

 06:15  “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

 09:15  “Частна пионерска” - детски филм  

 11:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 21 и 22  епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  “Сибирският бръснар” – драма  

 16:00  VII Световен шампионат по фолклор “World folk” 2017 – документален филм   

 17:00  “Изворче” – детски фолклор

 17:30  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 58 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  XIV Черноморски събор “Еврофолк” 2017 - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00 “Проект "Земя” – документална поредица, 2 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 22:00 “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 79 епизод

 23:00 "Скалите проговарят" - документален филм

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Два дни” – комедия

 01:30  “Битката за Севастопол” – драма

 03:30  “Конвой” – драма

 04:45  "Частна пионерска" - драма

 06:25  Документален филм

 

ЧЕТВЪРТЪК 22 ноември

 06:30  “Особености на националния риболов” - комедия

 08:00  “Сибирският бръснар” - драма

 11:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 23 и 24 епизод

 12:00  “Фолклорна трапеза"

 13:00  “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма  

 16:00  IX Български национален шампионат по фолклор „Евро фолк“ 2018 – документален филм  

 17:00  "Да сме живи, да сме здрави" - фолклор

 17:30  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 59 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  “Проект "Земя” – документална поредица, 2 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Проект "Земя” – документална поредица, 3 епизод

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 80 епизод 

 23:00  "Магията на Златоград" - документален филм 

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  "Битката за Севастопол" - драма

 02:00  “Два дни” – драма

 03:30  “Елена” – драма

 05:15  “Завръщане” – драма

 06:55  Документален филм

 

ПЕТЪК 23 ноември

07:10  "Гара за двама" - драма   

09:30  “Афоня” – детски филм

11:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 25 и 26 епизод

12:00  “Фолклорна трапеза"

13:00  "Гара за двама" - драма

15:15  "Конвой" - драма

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 60 епизод

18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19:00  “Планетата Земя” – документална поредица, 31 епизод

19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20:00  “Проект "Земя” – документална поредица, 4 епизод

21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22:00  “БЕЗЦЕННА ПЕРЛА” – тв сериал, 81 епизод

23:00  "Изкуството е вечно" - документален филм 

23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00:00  “Концертът” - драма

02:00  “Операция ЧНГ” - комедия

04:00  “Гара за двама” - драма

06:15  Документален филм

 

Оцени тази статия
(0 votes)
Последно променена в Петък, 16 Ноември 2018 15:56
телевизия "КИС 13"

Прочети повече за телевизия "КИС 13" в секция "За нас"

www.kiss13.net
Kiss13.net използва бисквитки (cookies), за да подобри работата си. Посещавайки този сайт Вие се съгласявате с използването им.
НАУЧИ ПОВЕЧЕ СЪГЛАСЕН СЪМ НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН