fbpx

Програма

By 09 Януари 2018 Прочетена 51252 пъти 0

„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по - важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програмата!    

       

ПЕТЪК 23 септември

 07:00  "Кака: Пътят на една легенда" – документален филм 

 08:00  "Обаянието на Мерилин Монро" – документален филм

 09:00  "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 12 епизод 

 10:00  "Географски ширини"  документална поредица, 3 епизод

 10:30  "Ловеч - Тайната столица" – документален филм

 11:20  "Втора част от Плевен: Краят на Войната. Началото на Европа. - "Плевенските руски паметници" – документален филм

 12:00  "Фолклорна трапеза" 

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 25 епизод 

 13:30  "Летище - Русе: В очакване на нов живот" – документален филм

 14:00  "Да изследваме света" – документална поредица, 4 епизод 

 14:30  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 15 епизод

 15:00  "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм  

 16:00  "Суперколи в действие" – документална поредица, 3 епизод

 17:00  "Песни за душата" - стари градски песни

 17:30  "Битките за Европа: Малката Бяла столица на Руската империя" - документален филм  

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 2 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  "Отвъд" – документална поредица, 9 епизод

 20:30  "Невероятният свят на автомобилите: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 13 епизод 

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  "Майсторите, които върнаха времето напред" – документален филм 

 23:00  "Географски ширини" – документална поредица, 13 епизод

 23:30   НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  "Батак - Долина на светци" – документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 5 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 5 епизод 

 02:30  "Географски ширини" – документална поредица, 22 епизод

 03:00  "Класически коли" – документална поредица, 10 епизод

 04:00  "Никопол: Последната столица " – документален филм

 04:30  "В памен на Хийт Леджър" - документален филм

 05:30  "Убийството на Джон Кенеди" - документален филм

 06:00  "Корминеш и Качулката" – документален филм

 

СЪБОТА 24 септември

06:30  "Суперколи в действие" – документална поредица, 9 епизод

07:30  "Майсторите и децата на Априлци" 1 част – документален филм

08:00  "Битките за Европа: Малката Бяла столица на Руската империя" - документален филм  

08:45  "Първата дама на модата: Мишел Обама" – документален филм

09:15  "Битките за Европа: Тетрадките на поп Тетрад" – документален филм

10:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 4 епизод

11:00   Документален филм 

11:30  "Класически коли" – документална поредица, 8 епизод

12:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 1 епизод 

12:30  "Една внезапна спирка" – документален филм

13:00  "АРЕНА - място за срещи" - публицистика

13:30  “Песни за душата” – стари градски песни

14:00  "Съ Нами Богъ: Третата Държава. Възкресение на Изток" – документална поредица

14:50  "Варна - Прима Европа" – документален филм

15:30  "Фолклорна трапеза"

16:30  "Магията на Одри" - документален филм

17:15  "Сепарева баня - началото на началото" – документален филм 

17:30  "Отвъд" – документална поредица, 10 епизод

18:00  "Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг" – документален филм   

19:00   Юбилеен концерт на ДФА "Шарено герданче" Търговище 2022 

21:10  "Да изследваме света" – документална поредица, 1 и 2 епизод

22:00  "Цялата история на Айртон Сена" – документален филм

23:00  "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм 

00:00  "Иван Грозев - Патриарха на градежа" - документален филм

01:15   Документален филм

02:00  "Наследството на семейство Кенеди – документален филм

02:30  "Убийството на Джон Кенеди" – документален филм

03:00  "Животът на Нелсън Мандела" - документален филм

04:00  "Светът е кинопреглед: Последно полувреме" – документален филм 

04:45  "Битките за Европа: Тетрадките на поп Тетрад" – документален филм 

05:30  "Ричард Брансън: Суров инстинкт" – документален филм 

06:30  "Враца - на път до края" – документален филм       

07:00  "Капитаните печелят срещу Генералите" – документален филм

 

НЕДЕЛЯ 25 септември

07:30  "Майсторите и децата на Априлци" 2 част – документален филм

08:30  "Обаянието на Мерилин Монро" – документален филм

09:30  "София - Историята на Европа" - документален филм

10:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 5 епизод

11:00  "Цялата история на Айртон Сена" – документален филм

12:00  "Телевизионен шампионат по фолклор" 

13:00  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 7 епизод 

14:00   Юбилеен концерт на ДФА "Шарено герданче" Търговище 2022 

16:10  "Майсторите, които върнаха времето напред" – документален филм  

17:30  "Отвъд" – документална поредица, 11 епизод

18:00  "Битките за Европа: Малката Бяла столица на Руската империя" - документален филм    

18:45  "Битките за Европа: Тетрадките на поп Тетрад" – документален филм

19:30  "Добрич - градът на Помирението" - документален филм

20:00  "Ловеч - Тайната столица" – документален филм  

21:00  "Ботевград - Битката на Героя срещу Предателя" – документален филм  

21:30  "Географски ширини" – документална поредица, 3 и 4 епизод

22:00   Документален филм 

23:00  "Севлиево - пуритани в Ориента" – документален филм  

23:30  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 8 епизод

00:00  "Мания: Историята на "Здрач" – документален филм  

00:30  "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" – документален филм  

01:30  "Да изследваме света" - документална поредица, 13 епизод

02:00   Документален филм

02:30  "Хот Род автомобили и адски машини" – документален филм

03:30  "Летище Русе: В очакване на нов живот" – документален филм

04:00  "Светът е Берое" – документален филм

05:00  "Убийството на Джон Кенеди" – документален филм

05:30  "Ловеч - Тайната столица" – документален филм

06:30  "Анжделина Джоли: Поглед отблизо" – документален филм  

 

ПОНЕДЕЛНИК 26 септември

 07:30  "Корминеш и Качулката" – документален филм        

 08:30   XVIII Международен фолклорен фестивал „Евро Фолк – Черно море" 2022 – документален филм  

 09:00  "Суперколи в действие" – документална поредица, 1 епизод 

 10:00  "Географски ширини" – документална поредица, 4 епизод

 10:30  "Ямбол - градът на живата магия" - документален филм     

 11:00  "Майсторите и децата на Априлци" 1 и 2 част – документален филм 

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 26 епизод 

 13:30   Документален филм

 14:00  "Класически коли" – документална поредица, 1 епизод 

 14:30  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 16 епизод

 15:00  "Елизабет II: Върховната Владетелка" – документален филм 

 16:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 1 епизод 

 17:00  "Световно фолклорно изкуство" - фолклор

 17:30  "Съ Нами Богъ: Любимото дете на Европа - Князът на обречените" – документална поредица           

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 3 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  "Отвъд" – документална поредица, 10 епизод

 20:30  "Суперколи в действие" – документална поредица, 1 епизод 

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  "Кралският живот на принц Уилям" – документален филм

 23:00  "Географски ширини" – документална поредица, 14 епизод

 23:30   НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  "Мания: Историята на "Здрач" – документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 6 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 6 епизод

 02:30  "Географски ширини"  документална поредица, 23 епизод

 03:00  "Класически коли" – документална поредица, 11 епизод

 03:30  "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" – документален филм  

 04:30  "Наследството на семейство Кенеди" – документален филм  

 05:30  "Непознатите воеводи: Велко" – документален филм    

 06:00  "В памет на Хийт Леджър" – документален филм

 

ВТОРНИК 27 септември

 07:00  "Летище Русе: В очакване на нов живот" – документален филм

 07:30   XIV Европейски шампионат по фолклор „Евро фолк“ 2022 - документален филм

 08:00  "Полски Тръмбеш - 17 км път в бъдещето" – документален филм

 09:00  "Суперколи в действие" – документална поредица, 2 епизод 

 10:00  "Географски ширини" – документална поредица, 5 епизод

 10:30  "Михаел Шумахер: Червеният барон" – документален филм   

 11:30  "Корминеш и Качулката" - документален филм

 12:00  "Фолклорна трапеза" 

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 22 епизод 

 13:30  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /пряко/

 16:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 2 епизод 

 17:00  “Песни за душата” – стари градски песни

 17:30  "Съ Нами Богъ: Царят, императорите, Рим. Бдението" – документална поредица 

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 4 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  "Отвъд" – документална поредица, 11 епизод

 20:30  "Суперколи в действие" – документална поредица, 2 епизод 

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" – документален филм

 23:00  "Географски ширини" – документална поредица, 15 епизод

 23:30   НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  Документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 7 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 7 епизод      

 02:30  "Географски ширини"  документална поредица, 24 епизод

 03:00  "Класически коли" – документална поредица, 12 епизод

 03:30  "Историята на "Манчестер Юнайтед" - документален филм   

 04:30  "Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг" - документален филм 

 05:30   Документален филм

 06:30  "Ботевград - Битката на Героя срещу Предателя" – документален филм

 

СРЯДА 28 септември

 07:00  "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" – документален филм 

 08:00  "Ямбол - градът на живата магия" – документален филм 

 08:30  "Една внезапна спирка" – документален филм

 09:00  "Суперколи в действие" – документална поредица, 3 епизод 

 10:00  "Географски ширини" – документална поредица, 6 епизод

 10:30  "София - Историята на Европа" – документален филм

 11:10  "Обаянието на Мерилин Монро" - документален филм

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 23 епизод 

 13:30  "Полски Тръмбеш - 17 км път в бъдещето" - документален филм

 14:00  "Класически коли" – документална поредица, 2 епизод 

 14:30  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 17 епизод

 15:00  "Добрич - градът на Помирението" – документален филм

 15:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 3 епизод 

 16:30  "Телевизионен шампионат по фолклор"

 17:30  "Съ Нами Богъ: Баща срещу син, Син срещу баща /Лука 12:49-53/ - Държавата" – документална поредица       

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 5 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /повторение/

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /продължение/

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  Документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 8 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 8 епизод 

 02:30  "Географски ширини"  документална поредица, 25 епизод

 03:00  "Класически коли" – документална поредица, 13 епизод

 03:30  "Пеле: Кралят на футбола" – документален филм 

 04:30  "Корминеш и Качулката" – документален филм

 05:00  "Вечната принцеса Даяна" – документален филм  

 06:00  "Светът е Берое" – документален филм   

 

ЧЕТВЪРТЪК 29 септември

 07:00  "Историята на Барак Обама" – документален филм 

 08:00  "Малко Търново - Царството на светлината" – документална поредица

 09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /пряко/

 11:00  Документален филм

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 24 епизод 

 13:30  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /пряко/

 15:00  "Майсторите, които върнаха времето напред" - документален филм

 16:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 4 епизод 

 17:00  "Световното фолклорно изкуство" - фолклор

 17:30  "Съ Нами Богъ: Два пъти кръщаван, два пъти погребван - Монархът" – документална поредица     

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 6 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /повторение/

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /повторение/

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  "Стара Загора - Свидетел на Историята" – документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 9 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 9 епизод 

 02:30  "Географски ширини" – документална поредица, 26 епизод

 03:00  "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 1 епизод 

 04:00  "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм

 05:00  "Анзак: В лицето на войната" – документален филм

 06:00  "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" – документален филм 

 

ПЕТЪК 30 септември

 07:00  "Малко Търново - Царството на светлината" – документален филм 

 08:00  "Магията на Одри" – документален филм

 09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /пряко/

 11:00  Документален филм

 12:00  "Фолклорна трапеза" 

 13:00  "Отвъд" – документална поредица, 25 епизод 

 13:30  "Имало едно време Три царства" – документален филм

 14:00  "Класически коли" – документална поредица, 3 епизод 

 14:30  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 18 епизод

 15:00  "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - документален филм  

 16:00  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 5 епизод 

 17:00  "Песни за душата" - стари градски песни

 17:30  "Съ Нами Богъ: Третата Държава. Възкресение на Изток" – документална поредица         

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 19:00  "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 7 епизод

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /повторение/

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 22:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /продължение/

 23:00  "Географски ширини" – документална поредица, 13 епизод

 23:30   НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

 00:00  "Никопол: Последната столица" – документален филм

 00:30  "Невероятният свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 10 епизод 

 01:30  "Плаването на техния живот" – документална поредица, 10 епизод 

 02:30  "Отвъд" – документална поредица, 22 епизод

 03:00  "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 2 епизод 

 04:00  "Дейвид Бекъм: Разкрития" – документален филм

 04:30  "Елизабет II: Върховната Владетелка" – документален филм 

 05:30  "Убийството на Джон Кенеди" - документален филм

 

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.

Оцени тази статия
(0 votes)
Последно променена в Петък, 23 Септември 2022 17:39
телевизия "КИС 13"

Прочети повече за телевизия "КИС 13" в секция "За нас"

https://kiss13.net