СК "Спартак – Русе" с множество отличия от Държавното първенство по спортно и бойно самбо

By 29 Февруари 2024 Прочетена 255 пъти 0
СК "Спартак – Русе" с множество отличия от Държавното първенство по спортно и бойно самбо СК "Спартак – Русе" с множество отличия от Държавното първенство по спортно и бойно самбо снимка: Община Русе

В Панагюрище се проведе Държавното първенство по спортно и бойно самбо.

В него се включиха състезателите на Спортен клуб "Спартак – Русе", които се завърнаха с общо 10 медала и държавна купа за второ място.

Младежите на спортния клуб станаха втори в България на отборното първенство. Павел Митев /шампион до 64 кг/, Ерен Бедри /шампион до 88 кг/, Емилиян Атанасов /шампион на + 98 кг/, Искрен Коцев /вицешампион до 98 кг/ и Симеон Симеонов /трети до 79 кг/ оправдаха очакванията на своя треньор Владислав Великов в напрегнатата надпревара.

КИС 13 е във Viber!

В спортното самбо Симон Йорданов стана вицешампион на България за мъже до 64 кг, Йосефина Йорданова спечели бронзовия медал при жените.

При мъжете на бойно самбо бронзов медалист стана Костадин Енев, a Айхан Ахмедов зае третото място със зрелищен нокаут.

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.