11 отбора мериха сили във великденски турнир по мини футбол в Бяла

By 10 Април 2018 Прочетена 1834 пъти 0

Великденски турнир по футбол на малки врати се проведе в Бяла.

Участваха 11 отбора, разпределени в 3 групи. До полуфиналите достигнаха 4 тима. Срещите бяха с продължителност 30 минути.

След доста оспорван мач, за третото място надделяха "Баварците", които надвиха с 2:1 "Етър" от село Ботров.

Очаквано на финала се класираха Общината и "Опълченците". След равностойно първо полувреме с много единоборства, съставите се оттеглиха на почивката при резултат 2:1 за отбора на Общината. През вторите 15 минути бяха вкарани нови 4 гола, но всички във вратата на "Опълченците", които въпреки поражението показаха мъжка борба на игрището.

Бяха раздадени по 4 отборни и индивидуални награди, като едновременно за най-добър вратар и голмасйтор, беше отличен Мартин Миланов от отбора на Общината.

Кметът на Бяла Димитър Славов даде добра оценка на турнира. По проект бяха осигурени купите за победителите, а от Общинската администрация дадоха парични награди от 100 до 300 лева.

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.